sobota 9. ledna 2016

Povánočně

První příspěvek v novém roce. Říkám si, jaký bude? Odpověď neznámá, překvapivě :o) Ten minulý byl bohatý na události, v soukromém životě se jednalo o pozitivní změny a zprávy. V tom co se děje kolem nás, je toho pozitivního výrazně méně... 

Na většině blogů, které sleduji se objevily reporty o proběhlých Vánocích. Nebudu tedy výjimka :-) Vánoce byly moc hezké - plné milých setkání, sdílení společného času s rodinou, také trochu cestovní, balicí a virozové. Bylo to moc fajn, ale zároveň je prima, že se život zase vrací do běžných kolejí. Jsem typ který má rád, když mají dny svůj řád. 

K Vánocům neodmyslitelně patří také dárky. Oproti loňsku jsem téměř žádné nestihla vyrobit, takže byla většina kupovaných. Slovo téměř a tím i světlou výjimku představuje mistička, kterou jsem namalovala pro manžela. Je to už můj druhý výrobek z mařížské dílny. Mám z ní radost a muž taky :-)

V modrobílé kombinaci. Na oříšky, perníčky, bonbony - na co si vzpomenete :-)


Zároveň vám "musím" ukázat dvoje šatičky, které dostala Myška od hodných tet, a které se mi strašně líbí. Sama jsem už jedny šila viz tu, ale tyhle tedy jsou!!! Dani, Jitu moc díky! Jen si říkám, že bychom nutně potřebovali, aby se někdo z našich blízkých ženil nebo vdával, aby je Myška náležitě užila. Takže dobrovolníci hlaste se :-)

Oboje se mi líbí moc, vlastně nevím, které víc :-)

Krásné dny mějte!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář a návštěvu u mě :-)